509 666 688

Mazańcowice

ul. Starobielska 57

zobacz jak dojechać...

Centrum Serwisowe TIR Bielsko Biała

 

 

 

MOBILNY SERWIS TIR -

SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

 

dostawczych, autobusów, busów...

Centrum Serwisowe TIR Bielsko Biała

W RAMACH SERWISU SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH WYKONUJEMY NASTĘPUJĄCE NAPRAWY:

 

układu hamulcowego

układu kierowniczego

układu wydechowego

układu paliwowego

układu chłodzenia

sprzedaż części

układu pneumatycznego

układu napędowego

diagnostyka komputerowa

Centrum serwisowe TIR w Bielsku-Białej

 

MOBILNY SERWIS TIR - NAPRAWA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

 

Oszczędność czasu i pieniędzy dla przedsiębiorstw transportowych.

Awarie i problemy techniczne, które mogą wystąpić w przypadku samochodów ciężarowych i TIR, mogą poważnie zakłócić harmonogramy dostaw i wpłynąć na reputację firmy. W takim przypadku niezawodny i mobilny serwis samochodów ciężarowych staje się niezbędny.

 

Bielsko-Biała jest ważnym węzłem logistycznym dla wielu firm transportowych. Nasz profesjonalny mobilny serwis, wyposażony w specjalistyczne narzędzia i sprzęt techniczny, oferuje kompleksową obsługę techniczną na miejscu awarii szybko i skutecznie przez 24godziny na dobę.

Naprawa samochodów ciężarowych i TIR

 

PROFESJONALNE NAPRAWY SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH W MIEJSCU AWARII

 

Oferujemy wsparcie 24 godziny na dobę 365 dni w roku dla wszystkich marek samochodów ciężarowych na terenie Bielska Białej, Polski i Unii Europejskiej.

 

Wykonujemy kompleksowe naprawy układu zawieszenia, układu pneumatycznego i hamulcowego, układu paliwowego, instalacji elektrycznych, oraz różnego rodzaju usterek. Jesteśmy w stanie wymienić zużyte elementy czy wykonać diagnostykę pojazdu.

Centrum serwisowe TIR w Bielsku-Białej

 

SERWIS MOBILNY TIR - NAPRAWA CIĘŻARÓWEK I CIĄGNIKÓW MAN, DAF, SCANIA, IVECO, VOLVO, MERCEDES...

 

Serwis mobilny TIR to profesjonalna usługa naprawy ciężarówek, ciągników siodłowych i samochodów dostawczych w miejscu awarii. Specjalizujemy się w naprawach pojazdów takich marek jak MAN, DAF, IVECO, SCANIA, MERCEDES, VOLVO.

 

Kluczowym punktem naszej działalności jest mobilność. Rozumiemy, jak ważne jest dla naszych klientów szybkie i efektywne rozwiązanie problemu. Dzięki naszemu serwisowi mobilnemu, unikasz konieczności holowania poważnie uszkodzonej ciężarówki do warsztatu.

 

Gdyby jednak awaria ciężarówki okazała się zbyt poważna, posiadamy stacjonarny warsztat samochodów ciężarowych i okręgową stacją kontroli pojazdów, zapewniając kompleksową obsługę serwisową minimalizując czas naprawy Twojej ciężarówki.

 • Mobilny Serwis TIR w Bielsku-Białej – zakres usług z dojazdem

  na miejsce awarii

  - Diagnostyka komputerowa - mobilny serwis samochodów ciężarowych TIR oferuje profesjonalne badanie i diagnozowanie usterek za pomocą specjalistycznego sprzętu diagnostycznego.

  - Naprawy awaryjne - serwis mobilny jest w stanie szybko reagować na awarie i przyjechać na miejsce, aby naprawić usterkę na miejscu.

  - Naprawy mechaniczne - mobilny serwis samochodów ciężarowych TIR wykonuje różnego rodzaju naprawy mechaniczne, takie jak wymiana części, układów kierowniczych, zawieszenia, hamulców itp.

  - Naprawy elektryczne - serwis mobilny posiada wiedzę i umiejętności do naprawy usterek związanych z układem elektrycznym w samochodach ciężarowych.

  - Wymiana opon - mobilny serwis samochodów ciężarowych TIR oferuje również usługę wymiany opon, w tym także naprawę i wymianę pękniętych lub uszkodzonych opon.

  - Obsługa i naprawa układu chłodzenia - mobilny serwis samochodów ciężarowych TIR wykonuje naprawy i konserwację układu chłodzenia, w tym naprawy wycieków, wymianę uszkodzonych części, czyszczenie i napełnianie płynu chłodzącego.

  - Naprawy układu wydechowego - mobilny serwis samochodów ciężarowych TIR zajmuje się naprawą i konserwacją układu wydechowego, w tym wymianą uszkodzonych części, usuwaniem usterek i przeprowadzaniem kontroli spalin.

  - Obsługa i naprawa układu elektronicznego - mobilny serwis samochodów ciężarowych TIR posiada wiedzę i umiejętności do diagnozowania i naprawy usterek związanych z układem elektronicznym, takich jak problemy z komputerem pokładowym, centralnym zamkiem, systemem alarmowym itp.

  - Pomoc drogowa - mobilny serwis samochodów ciężarowych TIR oferuje również pomoc drogową w przypadku awarii, wypadku lub innych sytuacji, które wymagają holowania lub transportu pojazdu.

   

Naprawa wszystkich podzespołów w samochodach ciężarowych

naprawa układu hamulcowego

naprawa układu pneumatycznego

naprawa układu paliwowego

naprawa układu kierowniczego

naprawa układu zawieszenia

naprawa układu chłodzenia

naprawa układu wydechowego

naprawa układu kierowniczego

DOJAZD

Centrum Serwisowe TIR zlokalizowana jest przy głównym szlaku komunikacyjnym, 2 min. od zjazdu z drogi ekspresowej S1 na  Mazańcowice (obok Makro). Zaletą naszego położenia jest dogodny dojazd główną drogą do siedziby firmy oraz duży parking.

509 666 688

Mazańcowice

ul. Starobielska 57

Pon - Pt: 8.00 - 20.00

Sob:  8.00 - 14.00

gwarancja

na wykonywane usługi

konkurencyjne

ceny

dostępność

części zamiennych

szybka i skuteczna

naprawa